Rękawiczki wirusobójcze Phoenix Flex SILVER PROTECTION Ag+

 Elastyczne wirusobójcze rękawiczki wielokrotnego użytku ​​Phoenix Flex SILVER PROTECTION wykonane są w 98% z certyfikowanego polipropylenu o właściwościach wiruso, bakterio i grzybobójczych.

Materiał rękawiczek zdał test na szóstkę!  
Podczas testów udowodniono, że zabija ponad
99%
cząsteczek wirusa!
 

  Rękawiczki niszczą wirusy,  bakterie, grzyby i drobnoustroje. Swoje unikalne cechy zawdzięczają jonom srebra trwale umieszczonym w rdzeniu włókna przędzy (substancja czynna: srebrne szkło fosforanowe) z którego utkano materiał maseczki.

 Zawarte jony srebra redukują nieprzyjemne zapachy jakie mogą pojawiać się podczas długiego czasu użytkowania przy jednoczesnym zapewnieniu niespotykanej higieny.

 Rękawiczki nie tracą swoich cech aseptycznych nawet po wielokrotnym użytkowaniu, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji zawarte w niej jony srebra nie są wypłukiwane. Materiał z którego uszyto maseczkę posiada niską hydrofobowość - pochłania tylko 0,01% wilgoci (bawełna 8-10%). Dodatkowo jest on materiałem oddychającym, dzięki czemu maseczka pozostaje zawsze sucha a okolice wokół ust i nosa pozostają czyste i suche co przekłada się na wysoki komfort jej użytkowania.   

       Rękawiczki wirusobójcze Phoenix SILVER PROTECTION nadaje się do wielokrotnego użytku, można je prać w temperaturze do 60 °C i stosować różnego rodzaju detergenty i środki dezynfekujące. Rękawiczki zachowują przy tym swój kolor. Nie tracą swoich właściwości wirusobójczych i bakteriobójczych, ponieważ zawarte w nich jony srebra nie ulegają wypłukaniu.

Rękawiczki występują w czterech rozmiarach (7, 8, 9, 10).